Полезно

ВИБІР ПІДРЯДНИКА ДЛЯ БУРІННЯ СВЕРДЛОВИНИ

Як правильно вибрати підрядника якому можна довірити буріння свердловини та облаштування системи водопостачання у приватному будинку чи на дачній ділянці?

Із численних оголошень про буріння свердловин необхідно  відрізнити «пустоцвіт» від цвіту, що дає плоди – так і свердловина, пробурена кваліфікованим спеціалістом, забезпечить водопостачання на багато років.

Багаторічний аналіз ринку дав такий результат, що приблизно 70% свердловин  буряться за рекомендаціями. Це рекомендації сусідів, знайомих, родичів, які вже пробурили та облаштували собі  свердловину.

Якісно виконана робота – краща реклама спеціаліста.

Якщо Ви не маєте можливості вибрати спеціаліста для буріння свердловини та  її облаштування системою водопостачання за рекомендацією, Вам можуть стати в нагоді мої поради, які дозволять уникнути типових помилок.

Подзвонивши на рекламні  телефони, самостійно визначте рейтинг  спеціаліста у таких категоріях:

—  професіоналізм, уміння пояснити зрозумілою мовою принципи та деталі бурового виробництва, знання гідрогеології;

—   досвід  роботи в галузі;

— освіта за спеціальністю (технікум, спеціальність – буріння свердловин, університет – гідрогеолог, геолог);

— комплексний підхід до будівництва (буріння свердловини  та монтаж системи водопостачання)

 можливість запропонувати широкий асортимент матеріалів та обладнання, порівняння різних матеріалів та обладнання між собою;

—    гарантія на виконання робіт;

—    розумне, тобіж  доступне для людей ціноутворення (не звертайтесь до великих бурових організацій, оскільки свердловина вам буде коштувати дорожче)

Надання спеціалістом інформації про виконання своїх робіт в даній місцевості, де Ви плануєте пробурити свердловину та установити насос чи насосну станцію. Так ви зможете піти і подивитись виконану роботу і, якщо побачене Вас влаштує, то з впевненістю замовити для себе буріння свердловини у цього спеціаліста.

28.09.2012 року, Глибовець Л.М.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *